Domů Kácení stromů Sítě a hroty proti ptactvu a kočkám Výškové práce Kontakt tel. 777126567
Sítě - zasíťování balkonu pro kočky Praha

Sítě a hroty proti ptactvu

Sítě proti holubům Ústí nad Labem
Sítě proti holubům Teplice
Sítě na ochranu koček
Sítě na ochranu koček Teplice
Sítě na ochranu koček Praha
Ceník montáže sítíPodnikáme bez obav, jsme plně pojištěni

Sítě pro kočky - zasíťování balkonů a oken nejen v Praze

Montujeme sítě pro kočky. Sítě montujeme jako ochranu koček proti pádů z balkónů nebo oken. Zasíťovat můžeme jak balkony, tak okna, či jiná místa. Sítě montujeme dobře, svižně a za rozumné ceny.

Sítě proti kočkám - Zasíťování jako ochrana koček před pádem v Praze

Kočičí sítě jsou montovány s důrazem na pevnost přichycení ke stěnám a stropu. Používáme sítě z vysokopevnostního polyethylenovho vlákna odolného proti počasí a UV záření - sítě nepuchří. Uzlové, které používáme, mají pevně spletené uzly a vydrží tah minimálně 150 N (patnáctikilovou kočku, pokud by celou svojí váhou tahala za jediný uzel).
Prosíme POZOR - síť zadrží kočku nebo podobně veliké zvíře. V žádném případě není možné použít jako ochranu proti pádu dětí!!!.
Síť pro kočky

Ceny sítí pro kočky

Cena zasíťování balkonu proti pádu koček se odvíjí zejména podle rozměrů balkónu (lodžie) a případné dopravy mimo Ústí nad Labem.
Přibližná cena montáže sítí proti kočkám na lodžii panelového domu 3m dlouhého je 4.000 Kč. Dopravu po Ústí nad Labem nepočítáme. Do okolních měst (Teplice, Děčín, Lovosice, Litoměřice) účtujeme paušálně 500 Kč.