Domů Kácení stromů Sítě a hroty proti ptactvu Výškové práce Kontakt tel. 777126567

Kácení a prořez stromů

Povolení ke kácení stromů
Ceny káceníPodnikáme bez obav, jsme plně pojištěni

Kácení a prořez stromů

Povolení ke kácení stromů

Ceny kácení

Kácení stromů, rizikové kácení a prořez stromů nejen v okolí Ústí nad Labem

Potřebujete pokácet či prořezat strom? Ať už se jedná o kácení stromů rostoucích v blízkosti budov a všeho, co by mohlo být při kácení poškozeno či uprostřed pole - jste tu správně! Kácíme v okolí měst Ústí nad Labem, Teplice, Děčín Litoměřice a Praha. Vždy svižně, bezpečně a za rozumné ceny.

Kácení stromů

Kácení menších stromů rostoucích dál od všeho, co by pádem mohly poškodit, není žádný problém. Takových stromů ke kácení se však v zahradách vyskytuje méně. Pravděpodobně potřebujete porazit vzrostlý strom a možná i s velkou částí koruny nad domem. V takovém případě vám s kolegy rádi pomůžeme.

Bezpečnost kácení

Většina zákazníků zajímá v první řadě ochrana domu a bezpečnost kácení. Rizikové stromy kácíme po částech a pokud je třeba, zachytáváme dřevo do lan - vždy tak, aby nedošlo ke škodě. A doposud ještě nedošlo. Nicméně nic nenecháváme náhodě a proti škodě způsobené při podnikání jsme plně pojištěni.

Další služby spojené s kácením a prořezem stromů

Odvoz dřeva, likvidace větví, odstranění pařezu. V případě že dřevem topíte, je možné pokácený strom nařezat a naštípat.

Povolení ke kácení

Před kácením, prosím, zkontrolujte, zda k pokácení vašeno stromu(ů) není třeba povolení ke kácení stromů, nebo ohláška.

Cena kácení a prořezu

Cena kácení stromů závisí na velikosti stromu, přístupu ke stromu a jeho vzdálenosti od budov, plotu, el. vedení apod. Hrubě lze nacenit kácení stromů z obvodu kmene a fotogrfií. U větších listnáčů je, k zodpovědnému stanovení ceny za službu, třeba strom a místo zakázky vidět. Vždy ale můžete zavolat a poradit se. Trochu víc informace o ceně kácení.